Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shpirti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: Shpirti   Sat Jun 27, 2009 5:12 pm

I troket Hysenit vdekja në derë:
- Kam ardhur për shpirtin tënd.
Hyseni kthehet, dhe bërtet:
- Razë, shpirt, po të lyp dikush.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shpirti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: