Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
pr0xy g33k

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka   Sat Jun 27, 2009 8:12 pm

Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka

99.8% e pc e kane ngjyren qe kur selektojme dicka behet blu
por nqs duam tandryshojmeshkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe shkoj te propeties
ne tabelen qe na shfaqet shkojme tek Appearance\Advancet
na hapet nje tabel tjeter ku zgjedhim tek ITEm - selcted item
ne krah te djathte te saj , pas madhesise kemi ngjyren qe e ndryshojme e bejme sipas qejfit
me pas Ok dhe eshte ne rregull:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: