Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 My Network Places

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
pr0xy g33k

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: My Network Places   Sat Jun 27, 2009 8:14 pm

My Network Places është shfletues i rrjetit built-in i Sistemit Operativ në Microsoft Windows prej Windows 2000 e më pas. Më parë ka qenë e njohur si Network Neighborhood. Shfrytëzuesit shpesh janë të paqartë për dallimet në mes My Network Places, Workgroup Computers dhe Network Connections. Windows Vista do ti rregullojë këto paqartësi duke prezentuar një shfletues të rrjetit të ridizajnuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
My Network Places
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: