Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 hap domain .ws

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: hap domain .ws   Sat Jun 27, 2009 8:17 pm

Deshta me bo ket ofert free mbasi edhe per me mar host dhe domain eshte free

web e hapni https://www.landrush.ws/

zgjedhni aty domain regjistrohunii

edhe pra web ska ftp .... web qelet kshtu p.sh www.emriweb.ws

web muni me editu .html osht

pra e dtioni qitni permajtje qa doni

Duhet me pat adobe flash playr e instalum se sbon web se osht po i gjith web me flash ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
hap domain .ws
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: