Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ku te gjejm wordpress themes!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Ku te gjejm wordpress themes!   Sat Jun 27, 2009 8:18 pm

WordPress është një platformë jashzakonisht e përdour në gjithë botën, kohëve të fundit edhe në virtualitetin shqiptar. Tash edhe zgjedhjet për dizajnin e faqes nuk mungojnë dhe ato ndahen në pa pagesë dhe me pagesë.

Me pagesë mund te gjesh po të kërkosh pakëz në google pa mundimin më të vogël por pa pagesë dhe me një kualitet të lartë nuk është edhe aq lehtë të gjesh edhe pse kohëve të fundit janë shtuar me dhjetëra e dhjetëra faqe me tematik të ngjashme.

Free WordPress Themes – këtu ju mund ti gjeni jashtzakonisht shumë theme për blogun tuaj wp, me tematikë te caktuar si magazinë, personale, firmë etj. Ia vlene me te vertet të shikoni pakëz se ka punime me vlerë.

Design Disease – është një burim tjeter ku ju mund të gjeni theme kualitative për blogun tuaj. Unë kam përdorur disa nga këto theme dhe me të vërtet kam ngelur i kënaqur.

Free WordPress Themes – është një faqe që ka pothuajse 200 theme, njëra nga to duhet gjithsesi ti përgjigjet kërkeses suaj.

Tani për tani ishin vetëm këto burime apo resurce për pamje falas për wordpress, nqs keni ndonjë list ju kisha lutur ta postoni këtu dhe do ta zgjeronim listen.

Graniti

--------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ku te gjejm wordpress themes!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: