Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vjedh rrjet me MAC addres te tjeter kujt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
pr0xy g33k

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Vjedh rrjet me MAC addres te tjeter kujt   Sat Jun 27, 2009 8:18 pm

Vjedh rrjet me MAC addres te tjeter kujt

Vjedhni rrjet me mac adress te tjeter kujt !!!
Ktu do te ju tregoj se si te vjedhni rrjet nese e keni Mac adresss Disable ne Router ...

1) Program per scann ( Agry Ip Scanner )
Shkarko kete
Quote:http://www.sendspace.com/file/wtms16


Tash qka duhet ... skenoni rrjetin Lan ( local area connection )
dhe aty do te ju shfaqen Ip te cilat jan te gjalla qe shfrytzojn rrjet
e selektoni njo me tastin e atht ja boni show Mac adress e kopjoni ate dhe shkoni keshtu

My Network places Properties / Local area Connection Properties / Tani tek configure / Advanced / Network Adress / vnoje tick tek value edhe bone paste Mac adressen qe e ke kopju edhe hyn ne internet ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vjedh rrjet me MAC addres te tjeter kujt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: