Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rapidshare & megaupload baypass timer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
pr0xy g33k

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Rapidshare & megaupload baypass timer   Sat Jun 27, 2009 8:21 pm

shkojm :

gjeje diqka qka don te downlaodosh nga rapidshare :


Kodi:
rapidshare.com test.txt.htmlshkojm free user

pastja na dalin secondar 30 tash na keta do ti hekim menjeher

me nje javascript inject. E fshim krejt url-n dhe e shkruajm kete :


Kodi:
javascript:alert(c=0)pastaj secondat na behen 0 ok tash veq download .

njejt punon edhe ne megaupload veq se aty osht kodi


Kodi:
javascript:alert(count=1)
--------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rapidshare & megaupload baypass timer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: