Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pc brenda dites

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 20
Location : macedonian

MesazhTitulli: Pc brenda dites   Sat Jun 27, 2009 8:26 pm

Shiko sa ka punuar pc juaj


Shiko sa ka punuar pc juaj mbrenda dites


Sa Ka Punuar Pc Jote Këtu është si ta verifikosh kohen e punës se sistemit:
Klikojmë Start > Run > cmd pastaj e shkruajmë systeminfo

Pastaj te shfaqet një liste shko larte dhe shiko për "system up time"

Kjo do te tregoj sa dite, ore, minuta dhe sekonda ka qene sistemi yt i ndezur (duke punuar).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pc brenda dites
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kallashi tregon se kush e ka bërë të famshme dhe sa herë brenda ditës bën seks (Video)
» Dina Bunjaku:Vijojnë përplasjet brenda LDK-së
» Havzi Nela, triumfi i një morali brenda ferrit
» Pilo Zyba: ME RASTIN E DITES NDERKOMBETARE TE LIBRIT - çmime dhe vlerësime -
» Kurti: Serbia, kali i Trojës brenda truallit evropian

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: