Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 si ta qitni photon tuja ne perpara ne ekran

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 21
Location : prishtin

MesazhTitulli: si ta qitni photon tuja ne perpara ne ekran   Sat Jun 27, 2009 9:29 pm

Se Pari shkoj properties Pastaj - Deteskop- Browse e zgjedhni foton tuaj edhe Ok !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
si ta qitni photon tuja ne perpara ne ekran
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mitrush Kuteli në përvjetorin e vdekjes
» Gjeneralët, Beqir Balluku, Petrit Dume dhe Hito Çako, të cilët u ekzekutuan më 5 nëntor të vitit 1975
» Gjakush Tana: KURORA E SHPIRTIT - Epoka perpara gjyqit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: