Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 nen uj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: nen uj   Sat Jun 27, 2009 10:39 pm

Ishin dy shoke dhe po fjaloseshin se gjyshi I cilit mund te qendroje me gjate nen uje.
Njeri thot: gjyshi im mund te rije nen uje 5 minuta.
Ai tjetri I pergjigjet: ajo sesht asgje. Gjyshi im para vjetesh eshte hudhur ne lum e ende ska dale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
nen uj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: