Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 1 prilli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: 1 prilli   Sat Jun 27, 2009 11:06 pm

Mami, mami! Babi ka varur veten ne dhome te gjumit!
E ema shkon me vrap ne dhome te gjumit dhe nuk gjen kend.
Femija: 1 Prilli, 1 Prilli, te rrejta, babi e ka vare veten ne bodrum!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
1 prilli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: