Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Burri dhe ciganja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: Burri dhe ciganja   Sat Jun 27, 2009 11:28 pm

Nje cigane i afrohet nje burri te trishtuar dhe i thote:
- Te them fatin tend?
Zoteria pranon. Cigania merr doren e tij dhe pasi e shikon i thote:
- Mos ki frike. Rete do te prishen. Stuhia do te kaloje. Dhe perseri qielli do te kthjellohet per ty…
Dhe zoteria duke e nderprere i thote:
- Zonje, une kerkova qe te me thuash fatin tim jo parashikimin e kohes!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Burri dhe ciganja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: