Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 kina Dhe Japonia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: kina Dhe Japonia   Sat Jun 27, 2009 11:30 pm

Nji fmis diku nga klasa e katert a e pest i bjen ne detyr kontrollit pytja: Kina a esht nen sundimin Japonez?Ky i pergjigjet PO.Kur shkon nshpi hap librin per me u siguru per pergjigjen qe dha.....Ca me pa...Kina nuk ishte nen sundimin e Japonis.Ky fillon e i lutet Zotit..........OOOOOOOOO ZOT ishalla e pushton deri te henen Japonia Kinen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
kina Dhe Japonia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: