Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 mushkonjat dhe xixellonjat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: mushkonjat dhe xixellonjat   Sat Jun 27, 2009 11:31 pm

Nje femije duke rene per te fjetur theret babain: Babi, babi mushkonjat nuk me lene te flej dhe po me pickojne.
Babai: fike driten se nuk te vine me.
Pas pak minutash ne dhome hyne nje xixellonje dhe femija bertet: Babi, babi tani mushkonjat po vine me elektrik dore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
mushkonjat dhe xixellonjat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: