Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ndrysho emrin e procesorit tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 21
Location : macedonian

MesazhTitulli: Ndrysho emrin e procesorit tuaj   Sun Jun 28, 2009 12:08 am

Shko tek > RUN > shkruaj REGEDIT tani (enter)

Code:
HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\DESCRIPTION\System\Cen tralProcessor\0
Kliko ne ProcessorNameString.

ndrysho dhe shkruaj qfar te duash.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ndrysho emrin e procesorit tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» “Ti, Shqipëri, më ep nderrë, më ep emrin shqipëtarë”
» Komandant Lata: Jam i shqetësuar – nuk e di nëse dikush ka kërkuar haraç në emrin tim [video]
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME
» Idriz Zeqiraj: Telenovela e pergjakshme me emrin - Kosovë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: