Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Downloado video nga qdo faqe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
pr0xy g33k

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Downloado video nga qdo faqe   Sun Jun 28, 2009 12:13 am

1.Leje videon deri n'fund mos e ndal.
2.Clicko Start >all programs>accessories>system tools>disk clean up
3.Selekto 'C'
4.select Temp internet files Dhe clicko View files
5.a je i sigurt qe i ke kshyr edhe folderat qe jon hidden jon 3 ose 4
6. kshyr per file-at qe kan me shum se 1 MB
7. kopjoj ato ne ndonje direkcion tjeter ,Riemroj .flv ose mp4

Nese Shfrytzon OPERA Shikoje Videon deri ne Fund pastaj shko
my computer>documents and settings>Local settings>Application data>opera>opera>your profile>cache 4
Gjej file-at me madhesi me te madhe dhe ajo eshte videoja .Ajo Eshte Videoja Jote Razz
--------------------------------------------------------------------------------------------
ose veq ja merrni ja merrni scourcen webfaqes psh youtubes
pra ja boni view scource edhe kerkoni
fajlin .flv pastaj perdoreni ndonje program apo webfaqe online per konvetimin ne .avi
---------------------------------------------------------------------------------------------
ose e shkarkoni Internet Download manager (me siguri osht e postuar ne forum)
dhe ne qdo video ju del lart
Download
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Downloado video nga qdo faqe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: