Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ti shikojm pdf files online

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Si ti shikojm pdf files online   Sun Jun 28, 2009 12:15 am

Shum here ndoshta keni pritu me marr adobe reader
per me mujt mi kqyr fajlat .pdf
por tash ne kete mini tuto te t'ju mesoj si
ti shikoni ato online pa pasur nevoj te instaloni asgje dhe brenda 30 sec...

Se pari hapni kete faqe :


Kodi:
http://view.samurajdata.sePastaj aty

WEB view - Fetch the document from the web:
e shenoni webfaqen qe ka prapashtesen .pdf
pe marrim shembull


Kodi:
http://www.gazeta-shqip.com/gazeta/sbb9.pdfveq e shenojm edhe ja bojm wiew pastaj ajo e konverton ne html
dhe mundeni ta shihni online
por me opcionin

FILE view - Upload a file from your computer:
e merrni fajlin prej Pc suaj dhe e shikoni

Besoj t'ju kete ndihmuar sado pak
Kjo ishte nje tuto shum e thjesht por besoj e vlefshme !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ti shikojm pdf files online
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: