Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Fitoni Pare pej Netit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 20
Location : macedonian

MesazhTitulli: Fitoni Pare pej Netit   Sun Jun 28, 2009 12:29 am

Pra Un E Preferoj Webin : bux.to

GjithashTuu DuheT Te Keni : PAYPAL

Tek Referal MOS E Prekni Hiq edhe Tani Hym :

WIEW ADS

Pastaj : i kemi ADS-At AtY Jan Disa Website

edhe Vazhdoon Prap me Te Njejten Procedur

Kur i Bejm : 10 € shKojm CashOut

edhe I DerGojm ParaT Ne PaYPal Tendin FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT="

Me PaYPal Mundeni te Bleni : Weba , Domaina eTj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: Fitoni Pare pej Netit   Tue Jun 30, 2009 11:10 pm

a ke fituu ti qe pe qet kit postim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fitoni Pare pej Netit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rihapet shkolla shqipe në Stuttgart
» VDIQ NË LAS VEGAS POETI DHE DRAMATURGU I NJOHUR SHQIPTAR AVNI MULAJ
» Vera Koka:Eshte bukur kur puna e mesuesit ecen paralelisht me dy corsi; mesimdhenie dhe mesimnxenie…!
» Berisha: Mbreti Leka Zogu i Parë, mbështetës i lirisë së shqiptarëve
» Një 16 vjeçare bëhet nënë në minutat e para të 2015'ës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: