Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ashensori

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: ashensori   Sun Jun 28, 2009 12:32 am

Ne cift ngec ne ashensor ne katin e 10. Gruaja i thote burrit "Te lutem per here te fundit me bej te ndihem grua".
Burri menjehere heq pantallonat dhe i thote gruas: " HEKUROSI".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: Re: ashensori   Sun Jun 28, 2009 10:55 am

Shum e fort Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ashensori
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: