Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mesuesi dhe arbeni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: Mesuesi dhe arbeni   Sun Jun 28, 2009 10:55 am

Mesuesi i nervozuar tha :
"Arben kush ti ka bere detyrat TY,
neser te ma biesh babain ne shkolle ?"
....... PSE arsimtar babain
"kur detyrat mi ka bere MAMI ...babai s'ka faj "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mesuesi dhe arbeni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nehat Jahiu: Profesioni i mësuesit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: