Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Del versioni Firefox 3.5 RC1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 26
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Del versioni Firefox 3.5 RC1   Mon Jun 29, 2009 8:23 pm

Për përdoruesit e versionit eksperimental të Firefox 3.5 këto ditë ka dalë edhe Firefox 3.5 RC1 (release candidate), derisa versioni përfundimtar i këtij shfletuesi pritet të vjen shpejt.

[color=black]Duke marrë parasysh se bëhet fjalë për një softuer i cili nuk është përfunduar në tërësi, shfrytëzuesit e versionit release candidate mund të presin probleme në kompatibilitet me faqe të caktuara dhe shtojca (add-ons).

Me të gjitha karakteristikat tjera, ky version është pothuajse i njëjtë me versionin përfundimtar Firefox 3.5 i cili do të duhej të del gjatë këtij muaji.

Në Mozilla pohojnë se versioni përfundimtar i Firefox 3.5 do të jetë dyfish më i shpejtë sesa versioni aktual e madje dhjetë herë më i shpejtë sesa Firefox 2.0.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Del versioni Firefox 3.5 RC1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: