Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 VERSIONI I RI: iTUNES 8.2.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 26
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: VERSIONI I RI: iTUNES 8.2.0   Mon Jun 29, 2009 8:28 pm

iTunes është një aplikacion falas për Mac dhe PC që ofron mundësinë për të luajtur muzikë dhe video me përmbajtje dixhitale.


iTunes, gjithashtu kryen sinkronizimin për njërën nga pajisjet tuaja, si iPod, iPhone dhe Apple TV, ndërsa përmbajtja në dyqanin e tyre është hapur 24 orë për argëtim, në 7 ditët e javës.

Versioni i ri i iTunes ju lejon organizimin e fajllave tuaj të muzikës në listën e këngëve, ndryshimin e informacionit në lidhje me fotografitë, kopjimin e dosjeve të tjera për të iPod ose të audio plejer tjerë dixhital, blerjen e përmbajtjes muzikore apo videove në internet përmes dyqanit iTunes, dhe shumë gjërave të tjera, me të cilat ne çdo ditë argëtohemi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
VERSIONI I RI: iTUNES 8.2.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: