Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bej qdo muzike prej youtube mp3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 24
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Bej qdo muzike prej youtube mp3   Fri Mar 27, 2009 12:47 pm

per me bo prejwww.youtube.com mp3 veq e merni linkun dhe e vendosni ketu www.vidtomp3.com dhe brenda 2 ose 3 minuta kengen qe e keni zgjedh bohet mp3 klm

shpresoj se kuptut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Bej qdo muzike prej youtube mp3
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Tekste këngësh të vjetra
» Ekskluzive: Ja emrat e 28 të arrestuarve,16 prej tyre janë nga Kosova
» Qemal Cenaj:Rrugë pa rrugë (Fabula)
» Agim Bacelli:Rrëfimi* Tregim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: