Drenica Hackers GrouP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 128 gigabajt në xhepin tuaj.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator
avatar


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 31
Location : St' City-Kosova

128 gigabajt në xhepin tuaj. Empty
MesazhTitulli: 128 gigabajt në xhepin tuaj.   128 gigabajt në xhepin tuaj. EmptyMon Jun 29, 2009 8:29 pm

Jo shumë kohë më parë i gëzoheshim memorieve me kapacitet prej 64 e 138 megabajt, e tani kompania Kingston sjell memorien me kapacitet hiq më pak se 128 gigabajt.
Qe besa ashtu si e keni lexuar edhe është: Kingston DataTraveler 200 është shkop i memories USB me kapacitet prej 128 gigabajt, që e bën pajisjen e tillë më të madhe deri më tani.

Së bashku me kapacitetin e madh, DataTraveler 200 sjell edhe mbrojtjen nga goditjet, pluhuri dhe lagështia dhe një dizajn i cili mundëson fshehjen e qasjes USB në trupin e pajisjes, që do të thotë se nuk u nevojitet kapak mbrojtës, i cili në të gjitha llojet e këtyre pajisjeve edhe ashtu fillon të bjerë pas një kohe.

Çmimi është i kripur, 546 dollarë, derisa të njëjtën pajisje mund ta blini edhe me kapacitet prej 32 e 64 GB me çmime prej 120 respektivisht 213 dollarë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.denica-hg.tk
 
128 gigabajt në xhepin tuaj.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FreeAgent Go prej 640 gigabajt.
» Çip i memories prej 32 gigabajt.
» Krijo CMD Ne Pc tuaj
» Si te bllokojm ni webfaqe ne PC tuaj
» Shkioni Statistikat e PC tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: