Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Alonso: Nuk është i pamundur kalimi te Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edony_St
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Poenat e Antarit : 638
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 22
Location : Viti,Kosova

Alonso: Nuk është i pamundur kalimi te Reali Empty
MesazhTitulli: Alonso: Nuk është i pamundur kalimi te Reali   Alonso: Nuk është i pamundur kalimi te Reali EmptyTue Jun 30, 2009 12:32 pm

Xabi Alonso ka shpjeguar se ekziston mundësia që të largohet nga Liverpooli gjatë këtij afati kalimtar, ndërsa destinacioni i tij i radhës mund të jetë Real Madridi.
“Nuk ia kam mbyllur derën askujt, prandaj duhet të presim se çfarë do të ndodhë”.

“Është gjithmonë pozitive kur skuadra të ndryshme të dëshirojnë. Kjo është shumë më mirë sesa kur askush nuk interesohet për ty”.

“E di se duhet të vazhdoj të luaj mirë dhe pastaj do të vendosi se çfarë do të bëj nëse vjen ndonjë ofertë”.

“Nuk mendoj se kalimi te Real Madridi është i pamundur, mirëpo nuk do të më pengonte edhe po të mbetesha te Liverpooli”, ka thënë mesfushori spanjoll.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WWW.stublla.net
 
Alonso: Nuk është i pamundur kalimi te Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: