Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si me shpejtu rrrjetin njo 30%

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bLeendoos.
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Poenat e Antarit : 1148
Thanks : 1
Join date : 29/03/2009
Age : 88

MesazhTitulli: Si me shpejtu rrrjetin njo 30%   Fri Apr 03, 2009 9:50 am

shkojm>start>cmd>e shkruajm "system.ini"

dhe ju del ni notepad i fshini do sene veq fjalin e par jo dhe e qitni qeto edhe hini save edhe u kry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.drenica.albanianforum.net
 
Si me shpejtu rrrjetin njo 30%
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: