Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje trik per me qit prej msn dhe me ja fshi MSN prej PC.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin


Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 24
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Nje trik per me qit prej msn dhe me ja fshi MSN prej PC.   Fri Mar 27, 2009 12:51 pm

1) E gjeni dikon qe me ja bo ket trick(duheni me fol me to)
2) I thu me e qit ne nickun e dyt aty ku tregon cilen kang je tu e ngu pra personal message qet sen:

n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá


3) Ja boni copy paste edhe ai ma let e ka me copy paste me qit ne nick te dyt personal message

4) Viktima kur ta qet ne nick te dyt per 4-5 sekonda ka me dal prej MSN edhe ska me mujt mo me hi edhe forja ma e mir ka me ju fshi MSN prej kompjuterit

5) Preventiva e ksaj osht me pas MultiMSN nese e ki ather kur te bllokohet ni MSN e qel MSN-in tjeter edhe funksionon normal apet.

6) E testuar 100% funksionon

7) Me t'mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
Laab.x
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 21
Poenat e Antarit : 45
Thanks : 0
Join date : 27/03/2009

MesazhTitulli: hah   Sat Mar 28, 2009 9:48 pm

walla hawwer "Hacker kokke jav bona plotve kreiit e hongrenn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin


Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 24
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: armend   Sun Mar 29, 2009 2:26 am

huahauha bravo Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje trik per me qit prej msn dhe me ja fshi MSN prej PC.   Today at 10:07 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje trik per me qit prej msn dhe me ja fshi MSN prej PC.
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Tekste këngësh të vjetra
» Ekskluzive: Ja emrat e 28 të arrestuarve,16 prej tyre janë nga Kosova
» Agim Bacelli:Rrëfimi* Tregim
» PETULLA E VETEM PETULLA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: