Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 qysh me bo erorr ne notepad ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
burhanNumri i postimeve : 24
Poenat e Antarit : 127
Thanks : 0
Join date : 02/04/2009
Age : 23
Location : GJILAN-KOSOVO

MesazhTitulli: qysh me bo erorr ne notepad ?   Wed Apr 29, 2009 6:58 pm

Si Te Krijojm Nje Error Me Notepad
Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Ta Krijojm Nje ERROR Me NotePad:

1.Hapim NotePadin
2.E Shkruajm Kete: x =msgbox("AST", 0+16, "Byystem-Coder")
3.Shkoni Save As Dhe E Ruani .vbs
4.Dhe Tani Mund Ta Qelni Errorin Tend Se I Demshem Per Pc Vet E Kom Provu...
ok pak shpjegim shum trrik i fort osht nese e shkrun iher nelt edhe zbret ma posht del dy her niher masi ta hek edhe del heren e dyt munesh me shkru edhe dishka ndrryshe njonin error ndrryshe qetrrin ndrryshe qajo 0+16 e perfaqson butonin ok nese ne vend te 16 e bon 17 em doket del retry abort etc.
x =msgbox("error",0+16,"you might be on risk")
x =msgbox("error",0+16,"you might be on risk")
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
qysh me bo erorr ne notepad ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kimete Berisha:Qysh Dr.Shefqet Krasniqi i beson burrit me vath në sisë!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: