Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 me qet program muni me i fshi krejta senet e pa nevojshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
burhanNumri i postimeve : 24
Poenat e Antarit : 127
Thanks : 0
Join date : 02/04/2009
Age : 23
Location : GJILAN-KOSOVO

MesazhTitulli: me qet program muni me i fshi krejta senet e pa nevojshme   Wed Apr 29, 2009 7:10 pm

http://ztomy.com/?dn=ccleanner.com&pid=5POH746M7

po ashtu muni edhe me scanu pc tuaj,mirpo ajo qe me pelqen mu mas shumti osht se i fshi krejta senet e pa nevojshme dhe gjerat qe nuk ju nevoiten si psh.cookiet etj dhe po ashtu ky program e ka edhe gjuhen shqipe dhe osht i leht per perdorim.

qe edhe ni seen nashta ju kryn punn
http://www.scanwith.com/download_soft.php?d=1557&s=556
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
me qet program muni me i fshi krejta senet e pa nevojshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: