Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 program per me fol shliir

Shko poshtë 
AutoriMesazh
burhanNumri i postimeve : 24
Poenat e Antarit : 127
Thanks : 0
Join date : 02/04/2009
Age : 23
Location : GJILAN-KOSOVO

MesazhTitulli: program per me fol shliir   Wed Apr 29, 2009 7:18 pm

kush osht i interesum me fol me familjart e tij apo edhe me naj kon tjeter jasht apo brenda vendit merreni ket program se metevertet osht shum i mire i leht dhe praktik . un per vete e perdori skam pas kurr problem dhe me te verten menodj se ka me hi ne mood sikur hotmail hehe. edhe ni gja qe me ka lon pershtypje te ky program osht se me kto mundesh me gjet p.sh shokin tond qe don me fol weq ja shkrun emrin aj vet e lyyp......

CODE:

http://www.download.com/3001-2349_4-10806198.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
program per me fol shliir
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Multimedia | Shkarkimet :: Programe-
Kërce tek: