Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si mi bo IP Reale...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Si mi bo IP Reale...   Thu May 07, 2009 11:21 pm

Kjo tuto vlen vetem per ato qe kan PPoo pra ipko dhe ato qe jan nga maqedonia

Shkojm kshtu pra

Start --> dhe control panel

pastaj network and internet conecting

hyjm netvor conecting

pastaj shkojm em maus 2-te proprties te ikona ku e kem netin

pastaj internet protocol ict ip

e klikojm internet protocol ict ip dhe shkojm proprties

aty ku i kemi vendet e shprazta i shenojm ip prej te internet status

shkojm ok dhe behet ip reale

Flm per shikim shpresoj te kem qen i qart
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Si mi bo IP Reale...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Partizan Cene: Valicia e madhe ..!! Tregim horror ..Marre shkak nga nje ngjarje reale ..!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: