Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si Ti Marim Themet (dizajnet) ne internet per telefon per te gjitha modelet!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dennis

avatar

Numri i postimeve : 10
Poenat e Antarit : 35
Thanks : 0
Join date : 09/05/2009

MesazhTitulli: Si Ti Marim Themet (dizajnet) ne internet per telefon per te gjitha modelet!   Tue May 12, 2009 6:18 pm

Se Pari shkojm ne " http://gallery.mobile9.com/c/themes/1/ " dhe pastaj tek "Select Phone" dhe japim modelin e telefonit te cilen ne deshirojm dhe pastaj Download dhe keshtu do downladohet Themsi (Dizajni). Ju faleminderit per Mirekuptim Smile .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Ti Marim Themet (dizajnet) ne internet per telefon per te gjitha modelet!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET
» 30 FOTOT MË PREKËSE TË TË GJITHA KOHËRAVE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Multimedia | Shkarkimet :: Programe-
Kërce tek: