Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 FaceBook Frezzer

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bLeendoos.
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Poenat e Antarit : 1148
Thanks : 1
Join date : 29/03/2009
Age : 87

MesazhTitulli: FaceBook Frezzer   Sat May 23, 2009 11:48 am

Facebook osht si hi5 por ma i mir ma i popullarizuaar

me ket program mundeni me ja blloku acontat e facebook

programi funksionon 1000%

Kliko Ketu Per TA Shkarkuar


Me Respekt Blendoos
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.drenica.albanianforum.net
 
FaceBook Frezzer
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skënder R. Hoxha: Në dhjetëvjetorin e Prillit të Thyer të Jabllanicës së Dushkajës
» Skënder R. Hoxha: Azem Shkreli – Poet i mendimit të thellë dhe i universales
» Ç'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nëpër faqet poetike në Facebook -
» Ja se çka i shkruan një komentues Shefqet Krasniqit në Facebook, pasi ai postoi këtë gjë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: