Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Caktoja PC-s kur mu Fik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Caktoja PC-s kur mu Fik   Sun May 24, 2009 12:44 pm

fike PC kur done ti

--------------------------------------------------------------------------------

Shko ne start>>run dhe sheno: shutdown -s -t 3600.
Dmth 3600 esht per 1 ore, 7200 esht per 2 ore, 1800 esht per gjys ore dhe 5400 esht per 1 ore e gjys nese don me e ndal shkon ne start>>run dhe shenon: shutdown -a dmth a esht abort

2.Start>>>Run>>>> at 22:23 shutdown -s.
e shkruan dmth oren kur deshiron me e u mbyll PC-ja.
ta preferoj metoden e 2...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Caktoja PC-s kur mu Fik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: