Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Code per DarkOrbit "Uridium"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Code per DarkOrbit "Uridium"   Mon May 25, 2009 5:29 pm

Une kisha pas qef me ju pershendet se pari juve...!! Very Happy

Keto Code perdoren tek loja (e njoftur) DarkOrbit.Com "Uridium"
1. Duhet te regjistroheni me Account-in e juaj privt (Credit Carten tuaj dhe ta plotsoni tjerat sene...)
2. Duhet te keni telefoni tuaj privat dhe te dergoni 1 SMS....
3. SMS-ja duhet te filloj me: BIG (edhe do numra, tash ju kallxoj ne vijim..)


Coda-t:

-----------------------------
2.000.000 Uridium
Just send: BIG 696433
text to: 84212
-----------------------------
20.000 uridium
big 892023
to: 84212
-----------------------------
1.000.000 Uridium
big 660945
text to 84212
----------------------------
500.000 uridium
big 660885
text to 84212
----------------------------
10.000 uridium
big: 660945
No Code!
----------------------------
100.000 uridium
No Code!
----------------------------
5000 Uridium
BIG 612729
to: 82414
----------------------------
1.500.000 uridium
BIG 243855
to: 94444
----------------------------
50.000 Uridium
big 627675
to: 84212
---------------------------
200'000 uridium
BIG 627815
to: 84212
----------------------------------------
90.000.000 Uridium + 100.000.000 credit
BIG 623436
to: 903 09 50
----------------------------------------


Unu nuk ju garantoj 100% per kete!! (por une ju kisha preferu mas miri me perdor Cod-in 1.000.000 Uridium
BIG 660945 - dmth ky esht Codi)
text to 84212 - Ky esht numri ku duhet me dergu SMS-n)

Per ma shum informonu "vet me lojen"...!!!

Besoj se kesh i qart!! Me respect Gjergjinho_st!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Code per DarkOrbit "Uridium"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ëmbla ime nënë" Gezuar nënë diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall të puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" për invalidët e luftës së Kosovës
» Në Filadelfia u promovua libri "Përjetë me ty" i autorit Ivzi Çipuri (1)
» Iren Papas: NË KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: