Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta rrisim shpejtsin e kompjuterit pak.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Si ta rrisim shpejtsin e kompjuterit pak.   Mon May 25, 2009 8:19 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Si ta rrisim shpejtsin e kompjuterit pak me shum

Forma e pare (jane dy forma)
Start
Run
Msconfig
Startup dhe i heq te gjitha ato qe jan te selektuara pra i deselekton ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Si ta rrisim shpejtsin e kompjuterit pak.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: