Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me kyr sa shkon rrjeti per momentin kur je tu Downloadu nasjsen, etj.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 24
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Me kyr sa shkon rrjeti per momentin kur je tu Downloadu nasjsen, etj.   Mon May 25, 2009 11:20 pm

Shum leht esht... www.beocity.com tana paraqitet nje figur (e sheh me ngjyr te verdh) edhe ne anen e majt e ki "START" (do me than klikon ne Start..) dhe ne anen tjeter e ki ARHIVA. Kjo nuk esht aq pune e madhe (paqare hehe-nese don me veq......)


Me respect Gjergjinho_st!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Me kyr sa shkon rrjeti per momentin kur je tu Downloadu nasjsen, etj.
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dasma Shqiptare
» Jorgo Telo:BABAI I “SKIFTERËVE” (Ish Presidentit Bill Klinton) =Poemth-baladë= Kush i thotë vetes burrë Gjer në fund i shkon një fjale. I
» Bashkimi Evropian shpërblen kriminelët, ndëshkon viktimën
» Dhuna ndaj fëmijëve:Ndëshkon djalin për një vjedhje, e djeg me hekur
» Dashnorja e Qazës, këngëtarja serbe Natasha i shkon nuse…

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: