Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me testu Shpejtesin e Downloadit dhe Uploadit ton...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Me testu Shpejtesin e Downloadit dhe Uploadit ton...   Wed May 27, 2009 11:12 am

Me bo test Shpeiitsin e Download dhe Upload. Hyni ne kete faqe dhe per ta testuar shpejtesin e Download-it dhe Upload-it kliko ne START, pastaj e zgjedh Kontinentin ne cilin je psh. EUROPE, pastaj ajo automatikisht te tregon sa e ki Downloadin dhe Uploadin dhe te tregon se a eshte i mire apo jo.

Kodi:
http://bandwidthplace.com/speedtest/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Me testu Shpejtesin e Downloadit dhe Uploadit ton...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: