Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te hapim Web Faqe free

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Si te hapim Web Faqe free   Thu May 28, 2009 5:28 pm

Si tК hapim web-waqe free p.sh Www.UneEdheTi.De.Tlhyni ne faqen e Internet-Explorer dhe e shenoni kКtК web http://www.homepage-baukasten.depasi qК ta shenoni hyni ku lexon :Anmeldendhe i ploxon te gjitha rubrikat e zbrazura
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Si te hapim Web Faqe free
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: