Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me mshef nje folder...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Me mshef nje folder...!!   Thu May 28, 2009 7:07 pm

Si me ba nje folder se s'mundet te shihet. Nese doni P.SH me fsheh nje folder mos me pa askush, shko e krioni nje folder shkoni "Rename dhe e ban ALT 255" edhe pastaj shkoni ne Tastin e Djatht aty tek folderi edhe shkoni aty ku lexon "COSTOMIZE CHANGE ICON..." Edhe pastaj shkon i shikon ren folderat aty i sheh 3 foldera bardh dhe klikon ne njanit edhe "APPLY OK" dhe e ban qe folderi S'shihet...

kjo vlen edhe per ne msn me lon nikin pa emer veq e shenon Alt 255 ehde apply ok edhe u kryy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Me mshef nje folder...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: