Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Drenica hackers group

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Intenzzo.
Dizajner
Dizajner


Numri i postimeve : 4
Poenat e Antarit : 12
Thanks : 0
Join date : 28/05/2009

MesazhTitulli: Drenica hackers group   Thu May 28, 2009 8:23 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Armend   Thu May 28, 2009 8:27 pm

shum fort e paske bo veq vazhdo qishtu !!Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 23
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Re: Drenica hackers group   Sat May 30, 2009 7:54 pm

njeri shum i qart je per dizajn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
bLeendoos.
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Poenat e Antarit : 1148
Thanks : 1
Join date : 29/03/2009
Age : 88

MesazhTitulli: nice nice:0:)   Sat May 30, 2009 8:22 pm

nice desingi bravo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.drenica.albanianforum.net
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Drenica hackers group   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Drenica hackers group
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: | Graphic |Design | Bulletin Board dhe CMS | :: Dizajne Nga Ju-
Kërce tek: