Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ti fshini krejt kontaktet e MSN-s perniher?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Si ti fshini krejt kontaktet e MSN-s perniher?   Fri May 29, 2009 6:26 pm

Si ti fshini krejt kontaktet e MSN-s perniher?

Fshirja e kontakteve ne menyre te shpejt nuk eshte e mundur te behet permes msn messengerit... vetem nje nga nje
kurse tash po ju tregoj se si mundeni me i fshi me ni menyr tjeter!!

Shkoni ne Inbox...

edhe ne anen majt (kjo vlen per Live Hotmail)
i kini disa butona (Inbox,Junk etj.) edhe me poshte e kini Contacts,
klikoni ne Contacts edhe zgjedhni kontaktet qe doni me i fshi....
edhe i shtypni Delete... dhe kjo vlen edhe per msn messenger
qe dmth..nese i fshini permes inboxit... fshihen edhe ne msn messenger...!!

Besoj se kesh i qart!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Si ti fshini krejt kontaktet e MSN-s perniher?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi: Vaji i shqiptarit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: