Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.   Sat May 30, 2009 4:44 pm

Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.
(Kjo eshte metod shum e mire e hap Start Menune dhe item dritaret tjera me pak se nje second).
Shko
Start
Run
regedit.exe (enter)
pastaj shko sipas udhezimeve

[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop]
"MenuShowDelay"="2"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Lipjan-Historia dhe karakteristikat tjera
» Shokolata, bombonë e ëmbëlsira tjera!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: