Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Beje Remove "Queue-it-up", Burn CD me opcionin me klik djatht ne file-t e Windows Media Player-it.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 24
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Beje Remove "Queue-it-up", Burn CD me opcionin me klik djatht ne file-t e Windows Media Player-it.   Sat May 30, 2009 4:52 pm

Beje Remove "Queue-it-up", Burn CD me opcionin me klik djatht ne file-t e Windows Media Player-it.

Shko:
Start
Run
regedit.exe (enter)
pastaj shko sipas udhezimeve....

[-HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{CE3FB1D1-02AE-4a5f-A6E9-D9F1B4073E6C}]
[-HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{F1B9284F-E9DC-4e68-9D7E-42362A59F0FD}]
[-HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{8DD448E6-C188-4aed-AF92-44956194EB1F}]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Beje Remove "Queue-it-up", Burn CD me opcionin me klik djatht ne file-t e Windows Media Player-it.
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nderoi Jete sot ne VIENE Austri "Mesuesi i Merituar" SPIRO SOKRAT. JOVANI
» Me manifestimin "Ora Përkujtimore" u shënua 10-vjetori i masakrës së Reçakut
» Ahmet Murati: Poezi: Titulli: "Ninulla e dashurisë"; Poetry: Title: "Lullaby of Love"
» (STUDIMI MONOGRAFIK "ETNOS NË EPOS" NGA SHABAN SINANI)
» Jorgo Telo:POEMA "STANARI dhe "ZOGU U DJALLIT"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: