Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Beje Removes "Sign up with Passport Wizard"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 24
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Beje Removes "Sign up with Passport Wizard"   Sat May 30, 2009 4:57 pm

Beje Removes "Sign up with Passport Wizard" kjo paraqitet kur doni te kyqeni per here te pare
ne MSN Messenger me shume paraqitet ne MSN e vjeter 6.0

Shko:
Start
Run
regedit.exe (enter)
pastaj shko sipas udhezimeve...

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Passport]
"RegistrationCompleted"=dword:00000001
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Beje Removes "Sign up with Passport Wizard"
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pal Sokoli: ORA LETRARE"PAVARËSIA E KOSOVËS"NE KOBLENZ-GJERMANI
» "Dublinasit" Pjesa e I
» POEZI NGA GRIGOR JOVANI TE ZGJEDHURA NGA "SOFRA POETIKE"
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Qamil L. Zekolli:Me rastin e përkujtimit të trembëdhjetëvjetorit të rënjes heroike të Komandantit të Brigadës 121-"Kumanova" të UCK-së, Ismet Jashari dhe 65 dhe Dëshmorëve të kësaj Brigade

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: