Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta ndalim Windows XP me shpejt (Shutdown Windows XP Faster)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Si ta ndalim Windows XP me shpejt (Shutdown Windows XP Faster)   Fri Mar 27, 2009 12:34 pm

Si ta ndalim Windows XP me shpejt (Shutdown Windows XP Faster)

Start
Regedit
HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control
Kliko tek WaitToKillServiceTimeout
Dhe beje numrin me pak se 2000 kisha preferu 1000
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Si ta ndalim Windows XP me shpejt (Shutdown Windows XP Faster)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI-ENI TI NDALIM LOTËT E VASHËS
» Pirro Çako: Ju rrëfej 25 vitet me Invën, nuk ia fal lidhjen e shpejtë me një burrë tjetër

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: