Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dennis

avatar

Numri i postimeve : 10
Poenat e Antarit : 35
Thanks : 0
Join date : 09/05/2009

MesazhTitulli: Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.   Sun May 31, 2009 11:32 am

Se pari e hapim Console dhe shenojm- bind c "cl_righthand 0 " pastaj prap- bind v "cl_righthand 1"
dhe pastaj hym ne loj dhe me C-V i nderrojm anen e armes sa here dojm vet veq i prekim shkronjat C-V siq e thash me heret

Flm per mikuptim Razz.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.   Sun May 31, 2009 12:20 pm

shum e fort eshte e kom provu Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
bLeendoos.
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Poenat e Antarit : 1148
Thanks : 1
Join date : 29/03/2009
Age : 88

MesazhTitulli: Re: Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.   Sun May 31, 2009 9:19 pm

e fort walla koka:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.drenica.albanianforum.net
aaRdD[i]aannn. -w0w-Numri i postimeve : 7
Poenat e Antarit : 8
Thanks : 0
Join date : 09/06/2009
Age : 22
Location : skendreaj

MesazhTitulli: Re: Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.   Wed Jun 10, 2009 2:42 pm

aii e se keni dit kta a kukuku sa te dopt
[url=halla hgallla]halla hgallla[/url]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.   Mon Jun 15, 2009 4:09 pm

valla mir e ki ardi hauha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.   Mon Jun 15, 2009 4:18 pm

mos folni shum se...

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drita Fejza:DITA MË ËSHTË PAK NATA SHUM E GJATË...
» Zbulohet pjesë e arkivit të Bajram Currit gjatë emigracionit në Vienë në periudhën 1918-1919
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Lojra/Games :: Counter-Strike-
Kërce tek: